تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید کابل شارژ آیفون

آیفون از درگاه لایتنینگ در گوشی‌های آیفون خود استفاده می‌کند. به همین منظور کابل شارژ آیفون هم از درگاه لایتنینک به USB بهره می‌برند. خوشبختانه شرکت‌های سازنده لوازم جانبی دیجیتال زیادی هستند که اقدام به تولید اینگونه کابل‌ها می‌کنند. از این رو شما با انبوهی از تنوع و کیفیت‌های متفاوت رو به رو هستید. اگر کابل شارژر آیفون شما هم پس از مدتی استفاده دچار مشکل شده است و قصد تعویض آن را دارید پس در ادامه با ما همراه باشید.

از کابل آیفون هم به عنوان شارژ کردن گوشی و هم به عنوان انتقال داده می‌توانید استفاده نمایید. پس لازم است پیش از خرید حتماً مورد استفاده خود را مشخص نمایید. بهتر است اول از همه به سراغ کابل تولید شده به وسیله خود شرکت اپل بروید و کابل اورجینال گوشی خود را تهیه کنید. در غیر این صورت از دیگر برندهای مطرح و باکیفیتی همچون هوکو، تسکو و غیره می‌توانید استفاده نمایید.

نحوه تشخیص کابل اصلی آیفون از کابل تقلبی

نحوه تشخیص اصلی یا فیک بودن کابل شارژ آیفون هم یکی از معضلاتی است که کابران هنگام خرید با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. هنگام خرید به امضا و لوگوی اپل بر روی کابل اصلی آن توجه فرمایید. در قسمت لایتنیگ و کانکتورها تفاوت فاحشی بین نسخه اصلی و تقلبی وجود دارد. به جنس کابل هم حتماً توجه فرمایید نسخه اصلی جنس خوبی دارد و از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.