تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

شارژر شیائومی 

شارژر یکی از لوازم جانبی‌های ضروری هر مدل گوشی است و شیائومی یکی از معدود کمپانی‌هایی است که همراه گوشی های خود شارژرهای بسیار باکیفیت و پرسرعتی را ارائه می‌دهد. شارژر گوشی شیائومی در مدلهای مختلفی ساخته می‌شود و نسبت به گوشی از قدرت متفاوتی بهره می‌برد. با پیشرفتی که گوشی های امروزی داشتند و قابلیت هایی که پردازنده های جدید دارند، روز به روز این شارژر ها هم بهینه تر شده و با سرعت و امنیت بیشتری گوشی شما را شارژ می‌کنند.

خرید شارژر اصلی شیائومی

شارژر شیائومی در مدل‌های متفاوت 18 وات، 33 وات، 22 وات، 66 وات و به تازگی با معرفی مدل جدید این گوشی یعنی Mi Mix 4 از قدرت 120 وات بتولید شده اند. نسبت به میزان ظرفیت باتری شما، آداپتور شیائومی قادر است با سرعت بسیار خوبی باتری را شارژ کند. از دیگر بخش های این شارژرها کابل شارژ آن است که اکثراً دارای درگاه تایپ C هستند.

برای خرید شارژر شیائومی لازم است تا حتماً این نکته را در نظر بگیرید که نسخه اصلی آن را خریداری نمایید. زیرا تنها نسخه اصلی شارژر است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با سرعت بسیار خوبی هم گوشی شما را شارژ می‌کند.نسخه های فیک و نمونه‌های تقلبی معمولاً بعد از چندبار استفاده دچار ضعف شده و به مرور کارایی خود را از دست می‌دهند. همین مورد ممکن است حتی به باتری گوشی شما نیز صدمه وارد کند.