تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید کابل شارژ شیائومی

کابل شارژ شیائومی کاربردهای متفاوتی دارد و از آن در شارژ کردن گوشی و یا انتقال داده‌ها بین دو دستگاه استفاده می‌شود. از آنجایی که یک کابل شارژ دائماً در حال استفاده بوده و روزانه چندین بار به درگاهی متصل و از آن جدا می‌شود، ممکن است دچار خرابی شود و یا حتی سوکت آن آسیب ببیند. از این رو خرید کابل شارژ جدید در بین تنوع بالایی از کابل‌ها و شرکتهای سازنده ممکن است سخت باشد. اگر شما هم از گوشی شیائومی استفاده می‌کنید و کابل گوشی شما آسیب دیده است، خرید کابل شارژ شیائومی بهترین انتخاب برای شما است.

مواردی که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم، به این معنی نیست که کابل شیائومی تنها برای گوشی های این برند کاربرد دارد. با توجه به کیفیت بالا و اصالتی که شیائومی در چند سال اخیر از خود در تولید لوازم جانبی نشان داده است، از کابل USB شیائومی حتی در گوشی‌های دیگر هم می‌توان بدون هیچ مشکلی استفاده کرد. به تازگی شیائومی با ارائه شارژرهای قدرتمند و سریع، همراه آن کابل‌های سوپر فست شارژ را هم روانه بازار می‌کند که در قسمت USB آن از رنگ قرمز استفاده شده است که این کابل را از دیگر کابلها متمایز می‌کند.

انواع کابل شارژ شیائومی

از آنجایی که گوشی‌های شیائومی اکثراً دارای درگاه میکرو USB و تایپ C هستند، کابل شارژ شیائومی هم با همین درگاه‌ها تولید شده‌اند. یک سر این کابلها USB مدل A بوده و سمت دیگر آن از درگاه تایپ C یا میکرو USB کمک گرفته شده است. طول کابل اصلی شیائومی چیزی بین یک متر تا یک متر و نیم در نظر گرفته شده است. اما برخی از کابل‌ها نیز ساخته شده‌اند که مخصوص پاور بانک شیائومی هستند و طولی نزدیک به 20 سانتی متر دارند. 

کابل اورجینال شیائومی علاوه بر طول متفاوت، در انواع مختلفی از نظر سرعت انتقال هم ساخته می‌شوند. گونه معمولی مانند اکثر کابل‌های باکیفیت برندهای معتبر از سرعت استاندارد استفاده می‌کند اما کابل شارژ فست شیائومی که به تازگی وارد بازار شده است، با سرعت بسیار بالاتری گوشی را شارژ و حتی داده‌ها را منتقل می‌کند.

چنانچه شما قصد خرید کابل شارژ شیائومی را دارید حتما نسخه اصلی آن را تهیه کنید تا از نهایت کیفیت برخوردار شوید. کلیه کابل‌هایی که شما در لیست زیر ملاحظه می‌فرمایید اصلی بوده و از ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی برخوردار هستند.