تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

قیمت و خرید گوشی موتورولا

برند موتورولا یک شرکت امریکایی و چند ملیتی است که دفتر اصلی آن در ایلینوی ایالت متحده امریکا می‌باشد و حتما با گوشی های موتورولا از تولیدات این شرکت آشنایی کامل را دارید. تاریخچه این شرکت به سال 1982 برمی‌گردد که دو برادر شرکت ورشکسته Stweart Battery را خریداری کردند. موتورولا در ابتدا 5 کارمند و 656 دلار سرمایه در گردش داشت. اولین محصولات شرکت Motorola دستگاهی بود که رادیوهای باتری خور خانگی را به برق منزل متصل می‌کرد. پس از آن موفق شدند تا رادیوی بسازند که بر روی خودرو نصب شده و کار کند و پیشرفت اصلی مجموعه از این جرقه شروع شد.

پس از تولید رادیو و تلویزیون این شرکت رو به تولید گوشی های موتورولا آورد و پیشرفت خوبی هم در این زمینه داشت. از همکاری‌ها و جنجال‌های این شرکت می‌توان به همکاری و پیشرفت آن با نوکیا و جنگ با شرکت اپل اشاره کرد. در دوم نوامبر 2009 اولین گوشی موتورولا با سیستم اندروید وارد بازار شد و موتورولا موفق به فروش بالایی از این گوشی شد. پس از این پیشرفت موتورولا بخش تولید گوشی را به موتورولا موبیلیتی تغییر نام داد. در سال 2012 گوگل که صاحب امتیاز این شرکت بود، خبر از ترک موتورولا موبیلیتی داد و دو سال بعد این شرکت توسط لنوو از گوگل خریداری شد. 

اکنون در بازار کشورمان گوشی های لمسی موتورولا که به سیستم عامل اندروید مجهز هستند، بازار بسیار خوبی دارند و دلیل آن هم قیمت گوشی موتورولا است که با توجه به مشخصات این گوشی‌ها را برای خرید به گزینه‌های ارزشمند تبدیل کرده است. به عنوان مثال گوشی Moto G 5G Plus یکی از گوشی‌های میان رده پرفروش این شرکت در سال 2020 است. اکنون هم گوشی‌های این برند تنها با پسوند Moto تولید می‌شوند. شما می‌توانید انواع گوشی موتورولا را با گارانتی شرکتی و رجیستر شده در این صفحه خریداری نمایید.