تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لپ تاپ ایسوس مدل A540UP-A مشکی

Asus A540UP i3 7100_RAM4_1TB_Radeon R5 M420 2GB_15.6 FHD (Black)

رنگ بندی:
EMPTY
EMPTY
معرفی محصول

لپ تاپ ایسوس مدل A540UP

لپ تاپ ایسوس A540UP با یک پردازنده ی اینتل Core i3 7100 در اختیارِ شما عزیزان قرار خواهد گرفت و برای بازدهی هرچه بیشترِ این پردازنده ی مرکزی فضای رَم 4 گیگابایتی برای آن در نظر گرفته شده، همچنین یک هاردِ 1 ترابایتی در کالبُدِ این لپ تاپ قرار گرفته است که قادر است تا حدود زیادی در کار های روزمره شما را یاری کند ، توجه داشته باشید که برای انجامِ کارهایی که به فضای بیشتری نیاز دارد بهتر است از یک هاردِ اکسترنال جداگانه نیز بهره ببرید. ایسوس با توجه به سخت افزاری که برای این نمونه از A540UP بکار برده است یک پردازنده ی گرافیکی با عنوانِ Radeon R5 M420  با حافظه اختصاصی 2 گیگابایت نیز برای این فرزندِ همه کاره ی خود کنار گذاشته است تا قادر باشد از پس نیاز های شما عزیزان برآید.

یکی دیگر از زمینه هایی که ایسوس نیروی زیادی برای آن صرف کرده است صفحه نمایشِ لپ تاپ ایسوس A540UP است، 150 درصد افزایشِ کنتراست در تصاویر! تضاد رنگ ها و ایجادِ مرزِ مشخص میانِ آنها برای درکِ بهتری در تصاویر و جلوه ی هرچه بیشترِ آنها یکی از واجباتِ علاقمندان به هنرِ عکاسی است، شاید برایتان پیش آمده باشد که بعد از تلاش های بسیار تصویری را در بهترین زمان و موقعیت به ثبت رسانده باشید امّا زمانی که نوبت به نمایشِ این هنر میرسد نتوانسته باشید عمقِ زیبایی تصویر را به نمایشِ دیگران بگذارید، نگران نباشید این مشکل از سمت دوربین و یا عکاس نمیباشد، مشکل اینجاست که شما تابحال تصاویر را در A540UP تماشا نکرده اید! ایسوس با بکارگیری فناوری ASUS True2Life تصاویر را به نحوی شارپ تر و برجسته نمایش میدهد تا جایی که مرزِ میانِ تصویر و واقعیت را به حداقل میرساند! پیشنهاد میکنیم اگر از دوست دارانِ هنرِ عکاسی هستید و یا علاقه ی زیادی به تماشای فیلم و سریال دارید تجربه ای جدید را با استفاده از این محصول نیز کسب نمایید.

در نهایت میتوان گفت از این سری محصولاتِ ایسوس مدل های متنوعی روانه ی بازار شده امّا تشخیصِ این که کدامیک  مناسبِ شما میباشد بر عهده ی خودتان است. ایسوس سری A را برای تمامِ کسانی طراحی و تولید کرد که خواهانِ محصولاتِ این کمپانی قدرتمند هستند امّا میخواهند با حداقل قیمت آنها را خریداری کنند در نتیجه پیشنهاد میکنیم هنگامِ خریدِ این محصول توانایی لپ تاپ را در یک طرفِ ترازو و نیاز های خود را در طرفِ دیگر بگذارید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • نقد و بررسی تخصصی لپ تاپ Asus A540UP

  از سری لپ تاپ های همه کاره ی ایسوس چقدر میدانید؟ آیا لپ تاپ هایی وجود دارند که برای تمام کاربری ها مناسب باشند؟ کمپانی ایسوس از دیرباز برای هرنوع کاربردی که فکرش را بکنید لپ تاپ های بخصوصی را روانه ی بازار کرده است، امّا آیا میتوان توقعِ ساختِ یک لپ تاپ با توانایی پاسخگویی به تمام نیاز ها را داشت؟ اگر تنها یک بار نامِ سری VivoBook را شنیده باشید قطعا جوابِ تمام سوالاتِ خود را گرفته اید، ایسوس در این سری از لپ تاپ های خود سعی کرده تا جای ممکن تمامی پارامتر های ارزشمند برای کاربرانِ خود را رعایت کند ، این کمپانی قدرتمند با ارائه ی لپ تاپ Asus A540UP به بازارِ جهانی توانسته به حجمِ عظیمی از نیاز های کاربرانِ خود به راحتی پاسخ دهد،امّا چطور چنین چیزی ممکن است؟! در ادامه شرح خواهیم داد.

   

   

  طراحی کلاسیک

   

   

  در کمال سادگی بدرخشید! در دنیایی که زیبایی تعریفِ خود را به نوعی از دست داده است طرح های کلاسیک نه تنها پرستیژِ خود را حفظ کرده اند بلکه با غرور زیبایی را در معرضِ نمایش میگذارند، تیمِ طراحی ایسوس با علمِ به این مسئله توانسته اند غرور و قدرتِ چندین و چند ساله ی ایسوس را با لپ تاپ ایسوس A540UP به رخِ رقیبانِ خود بکشاند و به عبارتی حسابِ خود را از آن ها جدا کند. بازه ی رنگ هایی که برای این محصول تدارک دیده شده است بگونه ای قادر است هر سلیقه ای را در بر بگیرد در نتیجه میتوانید مطمئن باشید شما نیز در دسته ی علاقمندان به اینگونه طراحی که در A540UP بکار رفته است قرار خواهید گرفت، این رنگ ها عبارتند از نقره ای پرداخت شده ، قهوه ای شکلاتی ، آبی دریایی ، سفید و قرمز. رنگ ها در بدنه ی این محصول به گونه ای جلوه میکنند که گویی یک نقاشِ زبَر دست ساعت ها برای ساختِ این هنر تلاش کرده است!

   

  سخت افزار

   

  ایسوس در ساختِ لپ تاپ های سری VivoBook سعی داشته تا در عینِ مقرون به صرفه بودنِ محصول آن ها را با سخت افزار های متفاوت و برای کاربرد های متنوع طراحی و به تولید برساند در نتیجه فراز و فرودِ زیادی در مشخصاتِ فنی این سری مشاهده میشود به همین دلیل این امر نیازمندِ آن است که کاربران با توجه به نوعِ نیاز های نرم افزاری خود محصولِ مورد نظر را خریداری کنند.

  لپ تاپ ایسوس A540UP با یک پردازنده ی اینتل Core i3 7100 در اختیارِ شما عزیزان قرار خواهد گرفت و برای بازدهی هرچه بیشترِ این پردازنده ی مرکزی فضای رَم 4 گیگابایتی برای آن در نظر گرفته شده ، همچنین یک هاردِ 1 ترابایتی در کالبُدِ این لپ تاپ قرار گرفته است که قادر است تا حدود زیادی در کار های روزمره شما را یاری کند ، توجه داشته باشید که برای انجامِ کارهایی که به فضای بیشتری نیاز دارد بهتر است از یک هاردِ اکسترنال جداگانه نیز بهره ببرید. ایسوس با توجه به سخت افزاری که برای این نمونه از A540UP بکار برده است یک پردازنده ی گرافیکی با عنوانِ Radeon R5 M420 با حافظه اختصاصی 2 گیگابایت نیز برای این فرزندِ همه کاره ی خود کنار گذاشته است تا قادر باشد از پس نیاز های شما عزیزان برآید.

   

  صفحه نمایش خارق العاده

  150 درصد افزایشِ کنتراست در تصاویر! تضاد رنگ ها و ایجادِ مرزِ مشخص میانِ آنها برای درکِ بهتری در تصاویر و جلوه ی هرچه بیشترِ آنها یکی از واجباتِ علاقمندان به هنرِ عکاسی است، شاید برایتان پیش آمده باشد که بعد از تلاش های بسیار تصویری را در بهترین زمان و موقعیت به ثبت رسانده باشید امّا زمانی که نوبت به نمایشِ این هنر میرسد نتوانسته باشید عمقِ زیبایی تصویر را به نمایشِ دیگران بگذارید، نگران نباشید این مشکل از سمت دوربین و یا عکاس نمیباشد، مشکل اینجاست که شما تابحال تصاویر را در A540UP تماشا نکرده اید! ایسوس با بکارگیری فناوری ASUS True2Life تصاویر را به نحوی شارپ تر و برجسته نمایش میدهد تا جایی که مرزِ میانِ تصویر و واقعیت را به حداقل میرساند! پیشنهاد میکنیم اگر از دوست دارانِ هنرِ عکاسی هستید و یا علاقه ی زیادی به تماشای فیلم و سریال دارید تجربه ای جدید را با استفاده از این لپ تاپ نیز کسب نمایید.

   

  صفحه کلید و باتری

   

  طراحانِ ایسوس از همان سرمشقی که برای طراحی بدنه ی لپ تاپ ایسوس A540UP استفاده شده است برای کیبورد نیز بهره برده اند و از همان الگوی مغرور برای ساختِ صفحه کلید استفاده کرده اند، زمانی که درحالِ تایپ کردنِ یک مطلب هستید، احساس فردی را دارید که سال ها پیش در حالِ تایپ با دستگاهِ تایپِ جوهری بوده است، یک فاصله ی 2.3 میلیمتری برای هر دکمه در نظر گرفته شده که با فشردنِ آن حسی خوشایند برای کاربر به ارمغان می آورد بگونه ای که به نظر میرسد ایسوس میخواهد آن خاطرات و احساس سادگی در تایپ کردن را برای کاربرانش زنده نگاه دارد . ابعادِ صفحه کلید و تاچ پد نسبت به مدل های پیشین نیز افزایشِ چشمگیری داشته است تا بتواند فضای بیشتری را برای تایپ کردن به کاربر اختصاص دهد. باتری نیز یکی از شاخصه های مهم در تولیدِ لپ تاپ های عصرِ حاضر است چرا که بسیاری از ما هر روز مدت زیادی را خارج از خانه میگذرانیم و ممکن است دسترسی به پریزِ برق نداشته باشیم، به همین جهت ایسوس باتری این مدل را با 3 برابر طولِ عمرِ بیشتر نسبت به مدل های قبلی تولید و خیالِ کاربران را از این بابت راحت کرده است.

   

  درگاه های ورودی و خروجی

   

  تنوعِ درگاه های A540UP بسیار گسترده است و به راحتی نیاز های کاربر خود را در بر میگیرد، از جمله آن ها میتوان به یک درگاهِ USB 3.0 ، دو درگاهِ USB 2.0 ، پورتِ شبکه Ethernet ، خروجی تصویرِ VGA و HDMI اشاره کرد، این قابلیت ها A540UP را به یک لپ تاپ مناسب برای دانشجویان و افرادی مبدل میسازد که میخواهند در هر لحظه توانایی انتقالِ اطلاعاتِ خود را داشته و باشند و سهولتِ این امر برایشان اهمیت بسیاری دارد.

   

  کلام آخر

   

  مدل های مختلفی از این محصول روانه ی بازار شده است امّا تشخیصِ این که کدامیک  مناسبِ شما میباشد بر عهده ی خودتان است. ایسوس سری A را برای تمامِ کسانی طراحی و تولید کرد که خواهانِ محصولاتِ این کمپانی قدرتمند هستند امّا میخواهند با حداقل قیمت آنها را خریداری کنند در نتیجه پیشنهاد میکنیم هنگامِ خریدِ این محصول توانایی لپ تاپ را در یک طرفِ ترازو و نیاز های خود را در طرفِ دیگر بگذارید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • مشخصات فیزیکی
  ابعاد
  27.2 × 251 × 381 ميلي‌متر
  وزن
  2.0 کيلوگرم
  پردازنده مرکزی
  پردازنده
  Intel
  سری پردازنده
  Core i3
  مدل پردازنده
  7100
  فرکانس پردازنده
  3.90GHz
  حافظه Cache
  3 مگابايت
  حافظه RAM
  ظرفيت حافظه RAM
  4 گيگابايت
  نوع حافظه RAM
  DDR4
  حافظه داخلي
  ظرفيت حافظه داخلی
  يک ترابايت
  نوع حافظه داخلی
  هارد ديسک
  مشخصات حافظه داخلی
  5400RPM
  صفحه نمایش
  اندازه صفحه نمايش
  15.6 اينچ
  نوع صفحه نمايش
  TFT LED-backlit LCD
  رزولوشن صفحه نمايش
  Full HD|1920x1080
  صفحه نمايش مات
  صفحه نمايش لمسی
  مشخصات صفحه نمايش
  نسبت تصوير 16:9
  گارانتی
  گارانتی
  گارانتی یکپارچه
  گارانتی
  پردازنده گرافیکی
  سازنده پردازنده گرافيکی
  AMD
  مدل پردازنده گرافيکی
  Radeon R5 M420
  حافظه اختصاصی پردازنده گرافيکی
  2GB
  امکانات
  درايو نوری
  وب کم
  رزولوشن وب کم
  VGA web camera
  مشخصات اسپيکر
  بلندگوهاي استريو داخلي با تكنولوژي SonicMaster
  کيبورد با نور پس زمينه
  مشخصات تاچ پد
  پشتيباني از فرمان‌هاي چند لمسي
  حسگر اثر انگشت
  کارت خوان
  مودم
  فاقد مودم
  شبکه بی سيم Wi-Fi
  مشخصات شبکه بی سيم Wi-Fi
  802.11b/g/n
  بلوتوث
  بلوتوث داخلي
  پورت شبکه Ethernet
  مشخصات پورت شبکه Ethernet
  10/100Base-T
  پورت VGA
  پورت HDMI
  تعداد پورت USB 3.0
  1
  تعداد پورت USB 2.0
  1
  پورت USB Type-C
  پورت Thunderbolt
  پورت Serial
  سایر مشخصات
  طبقه‌بندی
  کاربري مالتي‌مديا، کاربري عمومي
  نوع باتری
  3 سلولي
  شارژدهی باتری
  تا 4:00 ساعت
  سيستم عامل
  توضيحات سيستم عامل
  Endless OS
  امکانات دیگر
  مجهز به يك پورت USB 3.1 Type-C
  اقلام همراه لپ تاپ
  شارژر و كابل برق دفترچه راهنما كيف و موس اورجينال ايسوس
 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه