تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

گوشی موبایل هواوی مدل Mate 10 Pro 128GB خاکستری

Huawei Mate 10 Pro 128GB Gray

رنگ بندی:
موبایل هوآوی مدل Mate 10 Pro 128GB سورمه ای گوشی موبایل هواوی مدل Mate 10 Pro 128GB خاکستری موبایل هوآوی مدل Mate 10 Pro 128GB نسکافه ای

انتخاب لوازم جانبی :

معرفی محصول

موبایل هواوی میت 10 پرو

آیا روزی میرسد که تکنولوژی تا جزئی ترین کارهای روزمره ما را انجام دهد بدونِ آنکه ما حتی بندِ انگشتمان را تکان دهیم؟ کمپانیِ هوآوی مارا چندین قدم به این رویا نزدیک کرده است.دقیقا همان زمانی که تمامِ کمپانی های پیشرو در صنعت تکنولوژی با اطمینان به پیشینه و سابقه درخشانِ خود با سرعتی لاکپشت وار مسیرِ بی نهایتِ نوآوری را طی میکردند، هوآوی پا به این مسیر گذاشت و با تولید موبایل هوشمندِ Mate10 Pro به جهانیان ثابت کرد که تکنولوژی آن چیزی نبود که تابحال تجربه اش را داشتیم!

بدنه ی هواوی Mate 10 Pro تماما از شیشه ساخته شده که طیِ فرایندی در 700 درجه ی سانتی گراد گرما دیده و بافتِ یکنواختی دارد تا بتواند مقاومت فوق العاده ای در برابر ضربه داشته باشد و طراحیِ هارمونیکِ آن جلوه ی زیبایی به دوربین های دوگانه ی پشت میبخشد، همچنین این موبایل از استانداردِ IP67 پشتیبانی میکند و به این معناست که در سخت ترین شرایط هم هیچ آب و گرد و غباری به آن نفوذ نمیکند. بنظر میرسد این کمپانی آخرین مبارزِ خودرا با دستِ پُر به میدان فرستاده!

و اما بپردازیم به پردازنده ی این موبایلِ هوشمند، NPU به جای Cpu، هوآوی در این موبایل هوشمند از یک هوش مصنوعی بجای چیپست های پردازشی گذشته استفاده کرده تا نه تنها این محصول برای شما یک موبایل ، بلکه یک دستیار هوشمند همیشه در دسترس باشد. Kirin Ai از دو پردازنده ی 4 هشته ای و در مجموع 8 هسته تشکیل شده که میتواند سرعت پردازش معجزه آسایی برای شما کاربران عزیز به ارمغان بیاورد.

فرض کنید در یک روز پر مشغله هستید و زمان کافی برای شارژ موبایل خود ندارید ، تنها چیزی که شما از تلفن همراه خود در این موقعیت میخواهید یک باتری قدرتمند است تا در هر زمانی بتواند به نیازهای شما پاسخ دهد و در سخت ترین موقعیت ها خاموش نشود، هوشِ مصنوعی این موبایل بگونه ای کار میکند که با توجه به مصرف روزانه شما از برنامه های مختلف میزان مصرف از باتری را بالانس کرده و شارژ موبایلتان را تنها برای مصارفِ روزانه شما پس انداز میکند و در کمالِ فروتنی این باتریِ 4000 میلی آمپری تنها با 20 دقیقه شارژ شدن میتواند یک روزِ کامل موبایل شمارا شارژ نگه دارد، این تنها گوشه ای از توانایی های بیشمارِ این گوشی است.

دوربین در نظر گرفته شده برای این موبایل از نوعِ دوگانه ساختِ Leica بوده و با قابلیت های بیشماری که در آن گنجانده شده دستِ کمی از دوربین های حرفه ای ندارد، این دوربین دوگانه با دیافراگم f/1.6 و حسگر های 20 و 12 مگاپیکسل به شما اجازه میدهند عکس های فوقِ شفافی ثبت کنید حتی اگر سوژه شما متحرک باشد، امّا این تمام ماجرا نیست، هوش مصنوعیِ Kirin بر تمام قابلیت های این موبایل نظارت دارد و در بخشِ دوربین نیز رد پایش دیده میشود. با در دست داشتنِ این موبایل هرکسی میتواند مثل یک عکاس حرفه ای عکس بگیرد، Kirin AI با تشخیصِ آنی اشیاء در تصویر میزان رنگ ، نوردهی، کنتراست و پارامتر های دیگرِ عکس را تنظیم میکند تا شما کاربرانِ عزیز سوژه ی خود را در بهترین حالت ثبت کنید.

و اما بپردازیم به یکی از برجسته ترین قابلیت های این گوشی، خیلی از کمپانی های قدرتمند در صنعت موبایل در راستای این رویای همیشگیِ دوست دارانِ تکنولوژی تلاش کرده اند، امّا تابحال هیچکدام نتوانسته اند یک کامپیوتر جیبی بسازند ، یک PC دقیقا در جیب شما! هوآوی Mate 10 Pro را به یک صفحه نمایش بزرگتر متصل کنید تا شاهدِ قدمی بزرگ به سمت آینده و رشدِ آنیِ تکنولوژی باشید. رابط کاربریِ EM UI 8.0 با ایجاد یک سیستم توسعه دهنده اکوسیستمی مبتنی بر هوش مصنوعی میتواند همزمان با اتصال کیبورد و ماوس بلوتوث به این موبایلِ هوشمند و البته اتصالِ آن به یک صفحه نمایش بزرگتر یک کامپیوترِ کامل را برای شما به ارمغان آورد، همچنین شما میتوانید بازی های مورد علاقه تان را روی صفحه نمایش بزرگتر اجرا کنید و از آن لذت ببرید و چندین قابلیت دیگر که گنجاندن آنها در یک مقاله امکان پذیر نیست ،در نتیجه پیشنهاد ما این است که از نزدیک با این موبایلِ هوشمند آشنا شوید و تکنولوژیِ نوین را تجربه کنید.

 هوآوی با قرار دادنِ اینهمه قابلیت در کالبدِ این باهوشِ بی حاشیه پای خودرا نه تنها از توقعاتِ کاربرانش بلکه از وسعت دیدِ رقیبانش هم فراتر گذاشته و توانسته دنیای موبایل های هوشمند را ویران کرده و از نو بسازد، بنابراین اگر بدنیال یک موبایل با قابلیت های خارق العاده هستید پیشنهاد میکنیم برای خرید این محصول معطل نکنید.

 

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • نقد و بررسی تخصصی موبایل هوآوی Mate 10 Pro

  گوشی موبایل هواوی مدل Mate 10 Pro 128GB خاکستری

  دقیقا همان زمانی که تمامِ کمپانی های پیشرو در صنعت تکنولوژی با اطمینان به پیشینه و سابقه درخشانِ خود با سرعتی لاکپشت وار مسیرِ بی نهایتِ نوآوری را طی میکردند، هوآوی پا به این مسیر گذاشت و با تولید موبایل هوشمندِ Mate10 Pro به جهانیان ثابت کرد که تکنولوژی آن چیزی نبود که تابحال تجربه اش را داشتیم!

   

  طراحی

  گوشی موبایل هواوی مدل Mate 10 Pro 128GB خاکستری

  هوآوی بواسطه ی پیشرفت در طراحی توانسته اندام منحصربفرد و خارق العاده ای به این تلفن هوشمند ببخشد تا حتی در نگاهِ اوّل جذابیت دلنشینی برای کاربرانش داشته باشد که البته بکاربردنِ صفحه نمایش بدونِ حاشیه با نسبت 18:9 آن نیز در این امر تاثیر بسزایی داشته است. بدنه ی این محصول تماما از شیشه  ساخته شده که طیِ فرایندی در 700 درجه ی سانتی گراد گرما دیده و بافتِ یکنواختی دارد تا بتواند مقاومت فوق العاده ای در برابر ضربه داشته باشد و طراحیِ هارمونیکِ آن جلوه ی زیبایی به دوربین های دوگانه ی پشت میبخشد، همچنین این موبایل از استانداردِ IP67 پشتیبانی میکند و به این معناست که در سختترین شرایط هم هیچ آب و گرد و غباری به آن نفوذ نمیکند. بنظر میرسد این کمپانی آخرین مبارزِ خودرا با دستِ پُر به میدان فرستاده!

   

  دوربین دوگانه لایکا

  گوشی موبایل هواوی مدل Mate 10 Pro 128GB خاکستری

   

  دوربین در نظر گرفته شده برای این موبایل از نوعِ دوگانه ساختِ کمپانی Leica بوده و با قابلیت های بیشماری که در آن گنجانده شده دستِ کمی از دوربین های حرفه ای ندارد، این دوربین دوگانه با دیافراگم f/1.6 و حسگر های 20 و 12 مگاپیکسل به شما اجازه میدهند عکس های فوقِ شفافی ثبت کنید حتی اگر سوژه شما متحرک باشد، امّا این تمام ماجرا نیست، هوش مصنوعیِ Kirin بر تمام قابلیت های این موبایل نظارت دارد و در بخشِ دوربین نیز رد پایش دیده میشود. با در دست داشتنِ این موبایل هرکسی میتواند مثل یک عکاس حرفه ای عکس بگیرد، Kirin AI با تشخیصِ آنی اشیاء در تصویر میزان رنگ ، نوردهی، کنتراست و پارامتر های دیگرِ عکس را تنظیم میکند تا شما کاربرانِ عزیز سوژه ی خود را در بهترین حالت ثبت کنید. هوآوی Mate10 Pro همچنین با پشتیبانی از هوش مصنوعیِ یکپارچه ی خود در تصاویر سلفی و پرتره ی شما بگونه ای نقطه ی کانونی را جابجا میکند که چهره های افراد شفاف تر از محیطِ اطراف ثبت شود و از این فرایند با عنوان اثر بوکه یاد کرده است.

   

   

  سخت افزار پیشرفته

  گوشی موبایل هواوی مدل Mate 10 Pro 128GB خاکستری

  یکی از فناوری های تازه پا به عرصه گذاشته در این روزها تکنولوژی هوش مصنوعی بوده که حتما اسمش به گوشتان خورده امّا قطعا استفاده ای از این فناوری نداشته اید که البته حق هم دارید، چرا که استفاده از اینچنین فناوریِ قدرتمندی برای سرعت بخشیدن به کارهای روزمره ما کمی دور از انتظار و غیر منطقی بود، حال هوآوی با دریدنِ پرده های منطق و انتظار توانسته به همگان نشان دهد که تا چه اندازه این فناوری میتواند به ما کمک کند. Kirin 970 نام مغزِ فوق سریع این گوشی است. اما آیا Kirin 970 یک چیپست پردازشی مثل تمامِ چیپست های پیشین بوده؟

  به طور مختصر می توان گفت: NPU به جای Cpu، هوآوی در این موبایل هوشمند از یک هوش مصنوعی بجای چیپست های پردازشی گذشته استفاده کرده تا نه تنها موبایل هوشمندِ شما یک تلفن همراه تمام عیار ، بلکه یک دستیار هوشمند همیشه در دسترس باشد . Kirin 970 تا 25 برابر سرعت بیشتری به پردازش اطلاعات میدهد و تا 50 برابر بیشتر بازده این موبایل هوشمند را افزایش میدهد، اما این اعداد و ارقام چه معنایی میدهند؟ و آیا واقعا تا به این اندازه در زندگی شخصیِ شما تاثیر گذارند؟

   

   

  فرض کنید در یک روز پر مشغله هستید و زمان کافی برای شارژ موبایل خود ندارید ، تنها چیزی که شما از تلفن همراه خود در این موقعیت میخواهید یک باتری قدرتمند است تا در هر زمانی بتواند به نیازهای شما پاسخ دهد و در سخت ترین موقعیت ها خاموش نشود، هوشِ مصنوعی این موبایل بگونه ای کار میکند که با توجه به مصرف روزانه شما از برنامه های مختلف میزان مصرف از باتری را بالانس کرده و شارژ موبایلتان را تنها برای مصارفِ روزانه شما پس انداز میکند و در کمالِ فروتنی این باتریِ 4000 میلی آمپری تنها با 20 دقیقه شارژ شدن میتواند یک روزِ کامل موبایل شمارا شارژ نگه دارد، این تنها گوشه ای از توانایی های بیشمارِ هوآوی این گوشی است.

  هوآوی برای افزایش هرچه بیشتر بازدهی این چیپست پردازشی آن را به یک رَم 6 گیگابایت مجهز کرده است! رقمِ 6 برای توضیحِ میزانِ رَم یک موبایل به خودی خود اعجاب انگیز و دور از انتظار است حال آنکه هوآوی به این مسئله بسنده نکرده است بلکه با مجهز کردنِ این موبایل به 128 گیگابایت حافظه ی داخلی کاربر را از لحاظ فضای مورد نیاز کاملاً اشباء کرده است.

   

  همیشه و همه جا متصل بمانید

  طبق آزمایش های انجام شده در لابراتوار های پیشرفته ی کمپانیِ هوآوی Kirin 970 AI برای تماس های شما هم برنامه های خاصِ خودرا داشته است، اگر شما حتی در مسیرِ سفر با یک قطار سریع السیر باشید این هوشِ مصنوعی در جستجوی شبکه های تلفن و ارسال پیام های سلولی به گونه ای عمل میکند که شما کوچکترین تماس را هم از دست ندهید ، همچنین اگر در این قطار ازدهامِ بسیار زیادی باشد Kirin 970 به گونه ای مهندسی شده که صدا های مزاحم محیط را تفکیک کند و صدای شمارا کاملا واضح به مخاطبتان برساند. مشخصا شما کاربران عزیز با استفاده از این محصول متوجه کاربرد بخصوص هوشِ مصنوعی در زندگی خود خواهید شد امّا استفاده از هوش مصنوعی تیر آخر خود را زمانی میزند که با اتصال موبایل خود به یک نمایشگر بزرگتر شاهد یک فضای دسکتاپ میشوید! خیلی از کمپانی های قدرتمند در صنعت موبایل در راستای این رویای همیشگیِ دوست دارانِ تکنولوژی تلاش کرده اند، امّا تابحال هیچکدام نتوانسته اند یک کامپیوتر جیبی بسازند، یک PC دقیقا در جیب شما! هوآوی Mate 10 Pro را به یک صفحه نمایش بزرگتر متصل کنید تا شاهدِ قدمی بزرگ به سمت آینده و رشدِ آنیِ تکنولوژی باشید. رابط کاربریِ EM UI 8.0 با ایجاد یک سیستم توسعه دهنده اکوسیستمی مبتنی بر هوش مصنوعی میتواند همزمان با اتصال کیبورد و ماوس بلوتوث به این موبایلِ هوشمند و البته اتصالِ آن به یک صفحه نمایش بزرگتر یک کامپیوترِ کامل را برای شما به ارمغان آورد، همچنین شما میتوانید بازی های مورد علاقه تان را روی صفحه نمایش بزرگتر اجرا کنید و از آن لذت ببرید و چندین قابلیت دیگر که گنجاندن آنها در یک مقاله امکان پذیر نیست ،در نتیجه پیشنهاد ما این است که از نزدیک با این موبایلِ هوشمند آشنا شوید و تکنولوژیِ نوین را تجربه کنید.

  گوشی موبایل هواوی مدل Mate 10 Pro 128GB خاکستری

  کلام آخر

  کمپانی هایی مثلِ هوآوی به جهانیان ثابت کردند که دیگر زمان آن فرا رسیده تا بینش خود را فراتر از مرزها گسترده کنیم و بدونِ توجه به اسامی و برند ها نگاهِ خودرا به خلاقیت ، ابتکار و توانایی نهفته در قلب شرکت های مختلف بدوزیم، پس تعصبات را کنار بگذارید و ببینید که چگونه تکنولوژی و نوآوری کمپانی هوآوی با آغوشی باز به استقبالِ شما می آید

   

 • مشخصات عمومی
  تعداد سیم کارت
  دو سيم کارت
  قطع سیم کارت
  سايز نانو (8.8 × 12.3 ميلي‌متر)
  ابعاد
  7.9 × 74.5 × 154.2 ميلي‌متر
  وزن
  178 گرم
  ساختار بدنه
  شیشه و فلز (قاب دور از فلز و قاب پشتی شیشه‌ای) دارای گواهینامه IP67 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب تا عمق 1 متر و به مدت 30 دقیقه مجهز به حس‌گر اثر انگشت (Fingerprint Sensor)
  ویژگی های خاص
  مقاوم در برابر آب، مناسب عکاسي، فبلت، مجهز به حس‌گر اثرانگشت
  پردازنده
  تراشه
  Hisilicon Kirin 970 Chipset
  پردازنده مرکزی
  Quad-Core Cortex-A73 + Quad-Core Cortex-A53 + i7 Co-Prosessor CPU
  نوع پردازنده
  64 بيت
  فرکانس پردازنده مرکزی
  2.4 و 1.8 گيگاهرتز
  پردازنده گرافیکی
  Mali-G72 MP12 GPU
  حافظه
  مقدار رم
  6 گيگابايت
  حافظه داخلی
  128 گيگابايت
  صفحه نمایش
  صفحه نمایش رنگی
  صفحه نمایش لمسی
  نوع
  OLED
  فناوری
  AMOLED
  بازه سایز صفحه نمایش
  6.0 اينچ و بزرگتر
  اندازه
  6.0اينچ
  رزولوشن
  1080 × 2160
  تراکم پیکسلی
  402 پيکسل بر هر اينچ
  تعداد رنگ
  16 ميليون رنگ
  محافظت
  Corning Gorilla Glass
  سایر قابلیت ها
  قابلیت دریافت تا 10 لمس همزمان صفحه‌نمایش FullView هوآوی نسبت تصویر 18:9 قابلیت نمایش 112% دامنه رنگ NTSC
  گارانتی
  گارانتی
  گارانتی شرکتی (مایکروتل، سامتل، مدیاپردازش و ...) - رجیستر شده
  ارتباطات
  شبکه های ارتباطی
  2G، 3G، 4G
  شبکه 2G
  GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 برای هر دو سیم کارت
  شبکه 3G
  HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 HSPA با سرعت دانلود 42.2 مگابیت بر ثانیه و آپلود 5.76 مگابیت بر ثانیه
  شبکه 4G
  LTE band 1|2100, 3|1800, 7|2600, 8|900, 28|700 LTE از نوع Cat18 با سرعت دانلود 1200 مگابیت بر ثانیه و آپلود 150 مگابیت بر ثانیه
  فناوری های ارتباطی
  GPRS، EDGE، Wi-Fi، بلوتوث، NFC
  Wi-Fi
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band, DLNA, WiFi Direct, hotspot
  بلوتوث
  نسخه 4.2 A2DP, aptX HD, LE
  فناوری های مکان یابی
  A-GPS، GLONASS، Beidou|BDS
  درگاه ارتباطی
  USB Type-C 1.0
  دوربین
  دوربین اصلی
  رزولوشن عکس
  20.0 مگاپيکسل
  فناوری فوکوس
  Phase Detection & Laser
  فلش
  Dual Tone LED
  فیلمبرداری
  رزولوشن 2160 × 3840 و سرعت 30 فریم بر ثانیه (2160p@30FPS) رزولوشن 1080 × 1920 و سرعت 30 فریم بر ثانیه (1080p@30FPS) قابلیت عکاسی پانوراما (Panorama)
  سایر قابلیتهای دوربین
  دارای دو دوربین در پشت گوشی | دو دوربین 20 مگاپیکسل+ 12 مگاپیکسل (Dual Camera) دارای دریچه‌ی دیافراگم f/1.6 مجهز به لرزشگیر اپتیکال تصویر (Optical Image Stabilization) مجهز به لنز‌ Leica قابلیت ثبت موقعیت جغرافیایی عکس‌ها و فیلم‌ها (Geo-Tagging) قابلیت فوکوس با اشاره روی سوژه (Touch Focus) قابلیت تشخیص چهره (Face Detection) قابلیت عکاسی HDR قابلیت عکاسی Live
  دوربین سلفی
  دارای سنسور با رزولوشن 8 مگاپیکسل دارای دریچه‌ی دیافراگم f/2.0
  صدا
  بلندگو
  جک 3.5 میلیمتری
  امکانات نرم افزاری
  سیستم عامل
  Android
  نسخه سیستم عامل
  Oreo 8.0
  پشتیبانی از زبان فارسی
  منوی فارسی
  قابلیت های نرم افزاری
  MMS، ايميل، مرورگر HTML5، قابليت نمايش اسناد مايکروسافت آفيس، قابليت نمايش فايل‌هاي متني PDF، برنامه ويرايش عکس، سرويس‌هاي گوگل شامل Google Search, Google Maps, Gmail و YouTube، قابليت استفاده از سرويس شبکه‌هاي اجتماعي
  دفترچه تلفن
  با امکان افزودن مخاطب به تعداد بی‌نهایت
  موسیقی
  MP3، WMA، WAV، Flac
  ویدیو
  MP4، DivX، XviD، WMV، H.265
  ضبط صدا
  سایر مشخصات
  حسگرها
  قطب‌نما (Compass)، شتاب‌سنج (Accelerometer)، مجاورت (Proximity)، روشنايي (Light)، ژيروسکوپ (Gyro)، اثرانگشت روي قاب پشتي (FingerPrint|Rear-Mounted)
  باتری قابل تعویض
  مشخصات باتری
  باتری لیتیوم‌پلیمر با ظرفیت 4000 میلی‌آمپرساعت
  سایر قابلیتها
  قابلیت شارژ سریع (58 درصد شارژ در 30 دقیقه) (Quick Charge)
  اقلام همراه گوشی
  دفترچه‌ راهنما، کابل USB، قاب ژله‌اي، شارژر، هندزفري
 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...