تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

کیف کمری Safari قهوه ای تیره

Safari Belt Bag

رنگ بندی:
کیف کمری Safari سبز کیف کمری Safari مشکی کیف کمری Safari قهوه ای تیره کیف کمری Safari کِرِمی کیف کمری Safari قرمز کیف کمری Safari سورمه ای کیف کمری Safari زرشکی کیف کمری Safari زرد کیف کمری Safari قهوه ای روشن
معرفی محصول

کیف کمری مدل Safari

بسیاری از ما ایرانیان تجّار خوبی هستیم و میدانیم چگونه و چطور اجناسِ مختلفی را از جای جای دنیا به ایران آورده و بفروشیم تا شاید بتوانیم بخشی جزئی از نیاز های هم میهنان خود را برطرف کنیم ، همین امرِ جزئی ضربه ی سنگینی به صنعتِ تولیدی ایران وارد کرده و باعث شده طراحان و تولید کنندگانِ ایرانی نتوانند در این میدان خودی نشان بدهند. با تمامِ این تفاسیر طراحانِ برجسته کشورمان دست روی دست نگذاشتند و با تولیدِ محصولاتی در هر زمینه ی بخصوص تصمیم بر پایدار نگه داشتنِ این صنعت گرفته اند .

کیفِ کَمری Safari یکی از چندین و چند نمونه از تولیداتِ طراحانِ صنعتی این مرز و بوم بوده که قادر است از بسیاری جهات با قدرتِ خلاقیتی که در آن صرف شده از باقی محصولاتِ وارداتی پیشی بگیرد. این محصول چهره ی جدیدی از کیف های کمری که تابحال دیده ایم را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد ، جنس بدنه ی آن در رنگ های مختلف مقاومتِ خوبی از خود نشان میدهد و با چرمِ مستحکمی که دارد در همان لحظه ی اول به کاربر احساسِ مقاومت و استحکام را القا میکند.خط مشی بسیاری از تولید کنندگانِ ایرانی امروزه به سمت و سوی طراحی اصلاحی رفته است و ترجیح میدهند تنها با کپی کردنِ یک محصولِ خارجی و ایجادِ تغییرِات جزئی در آن به محصولِ جدیدی دست یابند چرا که میتوانند با این عمل هزینه ی کمتری برای تولید صرف کنند و از مزایای زیادی نیز بهره مند شوند امّا آیا در این میان بویی از خلاقیت و نوآوری به مشام میرسد؟ اگر تمامِ تولید کنندگان همین مسیر را طی کنند چگونه میتوانیم به استقلال در طراحی و تولید دست یابیم؟

طراحی این کیف چرمی کاملا با توجه به اصول ارگونومی هم راستا است و در طولانی مدت احساس رضایتمندی بخصوصی به کاربر القا میکند، ابعادِ 25.18 سانتی متری این محصول در وهله ی اول کم و محدود بودنِ فضای آن را در ذهنِ شما تداعی میکند امّا در اولین استفاده متوجه خواهید شد که میتوانید بیشتر از آن که فکر میکنید روی آن حساب کنید! رنگ بندی سافاری نیز بازه ی گسترده ای را در بر میگیرد و قادر است هر سلیقه ای را راضی نگه دارد، این رنگبندی عبارت است از: مشکی ، سبز ، قهوه ای تیره ، کِرِمی ، قرمز ، سورمه ای ، زرشکی ، زَرد و قهوه ای روشن. با توجه به تفاسیرِ ذکر شده در باره ی سافاری و صد البته قیمتِ مقرون به صرفه ی آن به نظر میرسد تیمِ تولید کننده ی این همراه همیشگی فکر همه جا را کرده اند و در تمام مراحِل آسودگی خیالِ کاربرانِ خود را در اولویت قرار داده اند در نتیجه اگر از دسته کسانی هستید که میخواهند تمام پارامتر های ارزشمند را در محصولِ خود داشته باشند بد نیست نیم نگاهی به سافاری داشته باشید.

 

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
  • فاطمه
  • پنجشنبه 02 اسفند 1397 - 15:12
  • 0
  • 0
  این کار و تولید کنید دوباره به نظرم خیلی شیک و خاص.
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه