تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لپ تاپ ایسر مدل Nitro 5-B مشکی

Acer Nitro 5 i7 7700HQ_RAM16_1TB+128SSD_Geforce GTX 1050TI 4GB_15.6 FHD(Black)

رنگ بندی:
EMPTY
EMPTY
معرفی محصول

لپ تاپ ایسر مدل Nitro 5 AN515

کاربران همیشه گولِ یک بدنه ی فلزی سنگین قیمت را میخورند بدونِ آنکه به معایب آن توجهی داشته باشند، لپ تاپ ایسر Nitro 5 با بدنه ی پلاستیکی خود وزنی معادل 2.5 کیلوگرم دارد که حمل و نقلِ آنها سهولت میبخشد و از طرفی با سیستم تهویه مناسبِ این لپ تاپ از گرمای بیش از حد بدنه و سخت افزارِ داخلی آن خبری نیست در نتیجه چرا باید هزینه ای زیاد برای یک بدنه ی فلزی و سنگین قیمت بپردازیم ؟! زیبایی ظاهری این لپ تاپ در وهله ی اوّل کاربر را شوکه میکند و با اولین استفاده خود را به او ثابت میکند، مثلِ تمام لپ تاپ های گران قیمت گیمینگ بدنه ی Nitro 5 نیز از ترکیب رنگ مشکی و قرمز بهره برده است امّا با این تفاوت که شور و هیجان بیشتری در بخشِ پشت و فَن لپ تاپ مشاهده میشود که شما عزیزان را بیشتر به خریدِ آن ترغیب میکند. قطرِ این لپ تاپ نیز الارغمِ بدنه ی 2.5 کیلوگرمی اش تنها 18 میلیمتر است که جذابیتِ بخصوصی برای یک لپ تاپ گیمینگ به شمار میرود.

اگر از دسته کسانی هستید که دید خوبی به برند ایسر ندارید بهتر است کمی بیشتر با این محصول و سخت افزار قدرتمند آن آشنا شوید. چیپست مرکزی آن را کمپانی اینتل با عنوانِ Core i7 7700HQ قرار داده است تا بتواند تمام نیاز های پردازشی شما را اعم از کوچک و بزرگ تامین نماید همچنین ایسر یک حافظه ی رَم 16 گیگابایتی برای این حجم پردازشی تدارک دیده است تا حتی تصوّر لَگ و کندی در عملکرد های چندگانه را از ذهنِ شما عزیزان خارج کند ، امّا این تمام ماجرا نیست و کمپانی انویدیا نیز قدرتِ گرافیکی عظیمی را در اختیارِ این غولِ ارزان قیمت قرار داده است . حضورِ یک پردازنده ی Geforce GTX1050 با ظرفیتِ 4 گیگابایت نیز قادر است در تمامِ بازی های کامپیوتری شما را یاری کند. در نهایت همه ی ما به خوبی میدانیم که قدرت های پردازشی عظیم بدونِ داشتنِ حافظه ی کافی فایده ای برای کاربر نخواهد داشت در نتیجه ایسر از یک حافظه ی 1 ترابایتی HDD و 128 گیگابایت SSD بهرده است.

یکی از اولویت ها در خریدِ یک لپ تاپ گیمینگ همواره کیفیت صفحه نمایش بوده است ، جالب است بدانید اکثرا کسانی که در شغل و یا حتی زندگی روزمره ی خود نیاز به یک لپ تاپ مناسب با صفحه نمایشی با کیفیت دارند به سمتِ لپ تاپ های گیمینگ گرایش بیشتری دارند ، ایسر نیز با علمِ به این مسئله توانسته محصولاتِ خود را با حداکثر قابلییت ها در بازه ی قیمیت مناسب روانه ی بازار کند و در اختیارِ من و شما عیزان قرار دهد. کیفیت نمایشگرِ Nitro 5 نیز از نوعِ FullHD با رزولوشنِ 1920.1080 میباشد که با افکت های استانداردِ ایسر فضایی درام و واقعی تر را برایتان هبه ارمغان می آورد. پنل بکار برده شده در این نمایشگر از نوعِ IPS بوده است و میدان دید مناسبی در اختیارتان قرار میدهد تا افزایشِ زاویه ی دید نسبت به صفحه نمایش سبب تغییر در رنگِ تصاویر نشود.

با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی میتوان اذعان داشت امروزه لپ تاپی که هم قدرتمند باشد و هم مقرون به صرفه کمیاب یا حتی نایاب شمرده میشود امّا این محصول قادر است تمام این صفات را در یک کالبُد برایتان به ارمغان آورد در نتیجه اگر یک دستیار ، دوست و پشتیبانِ همیشگی میخواهید بد نیست نیم نگاهی به این لپ تاپ نیز داشته باشید.

 

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • نقد و بررسی لپ تاپ ایسر Nitro 5

  نتیجه ی بازی را به نفع خود تغییر دهید! آنچه که ایسر برای کاربرانش تدارک دیده است بدون شک آنها را سوپرایز خواهد کرد و اینبار انگشتِ اشاره ی این کمپانی خوش آوازه به سمت علاقه مندان به بازی های کامپیوتری نشانه رفته است. سری لپ تاپ های Nitro 5 ایسر از معدود لپ تاپ های قدرتمند گیمینگ و در عین حال ارزان قیمتِ بازار بوده و هست، هدفِ ایسر از تولیدِ این لپ تاپ ها حذفِ شرط گران قیمت بودنِ لپ تاپ های گیمینگ است تا تمامِ علاقه مندان بتوانند از این محدودیت ها رهایی یابند و از بازی های کامپیوتری لذت ببرند. در ادامه لپ تاپ ایسر Nitro 5 را به صورت کامل برایتان شرح خواهیم داد.

   

  طراحی

  کاربران همیشه گولِ یک بدنه ی فلزی سنگین قیمت را میخورند بدونِ آنکه به معایب آن توجهی داشته باشند، ایسر نیترو 5 با بدنه ی پلاستیکی خود وزنی معادل 2.5 کیلوگرم دارد که حمل و نقلِ آنها سهولت میبخشد و از طرفی با سیستم تهویه مناسبِ این لپ تاپ از گرمای بیش از حد بدنه و سخت افزارِ داخلی آن خبری نیست در نتیجه چرا باید هزینه ای زیاد برای یک بدنه ی فلزی و سنگین قیمت بپردازیم ؟! زیبایی ظاهری این لپ تاپ در وهله ی اوّل کاربر را شوکه میکند و با اولین استفاده خود را به او ثابت میکند، مثلِ تمام لپ تاپ های گران قیمت گیمینگ بدنه ی Nitro 5 نیز از ترکیب رنگ مشکی و قرمز بهره برده است امّا با این تفاوت که شور و هیجان بیشتری در بخشِ پشت و فَن لپ تاپ مشاهده میشود که شما عزیزان را بیشتر به خریدِ آن ترغیب میکند. قطرِ این لپ تاپ نیز الارغمِ بدنه ی 2.5 کیلوگرمی اش تنها 18 میلیمتر است که جذابیتِ بخصوصی برای یک لپ تاپ گیمینگ به شمار میرود.

   

  سخت افزار

  اگر از دسته کسانی هستید که دید خوبی به برند ایسر ندارید بهتر است کمی بیشتر با این محصول و سخت افزار قدرتمند آن آشنا شوید. چیپست مرکزی آن را کمپانی اینتل با عنوانِ Core i7 7700HQ قرار داده است تا بتواند تمام نیاز های پردازشی شما را اعم از کوچک و بزرگ تامین نماید همچنین ایسر یک حافظه ی رَم 16 گیگابایتی برای این حجم پردازشی تدارک دیده است تا حتی تصوّر لَگ و کندی در عملکرد های چندگانه را از ذهنِ شما عزیزان خارج کند ، امّا این تمام ماجرا نیست و کمپانی انویدیا نیز قدرتِ گرافیکی عظیمی را در اختیارِ این غولِ ارزان قیمت قرار داده است . حضورِ یک پردازنده ی Geforce GTX1050 با ظرفیتِ 4 گیگابایت نیز قادر است در تمامِ بازی های کامپیوتری شما را یاری کند. در نهایت همه ی ما به خوبی میدانیم که قدرت های پردازشی عظیم بدونِ داشتنِ حافظه ی کافی فایده ای برای کاربر نخواهد داشت در نتیجه ایسر از یک حافظه ی 1 ترابایتی HDD و 128 گیگابایت SSD بهره برده است.

   

   

  صفحه نمایش

  یکی از اولویت ها در خریدِ یک لپ تاپ گیمینگ همواره کیفیت صفحه نمایش بوده است ، جالب است بدانید اکثرا کسانی که در شغل و یا حتی زندگی روزمره ی خود نیاز به یک لپ تاپ مناسب با صفحه نمایشی با کیفیت دارند به سمتِ لپ تاپ های گیمینگ گرایش بیشتری دارند ، ایسر نیز با علمِ به این مسئله توانسته محصولاتِ خود را با حداکثر قابلییت ها در بازه ی قیمیت مناسب روانه ی بازار کند و در اختیارِ من و شما عیزان قرار دهد. کیفیت نمایشگرِ لپ تاپ ایسر Nitro 5 نیز از نوعِ FullHD با رزولوشنِ 1920.1080 میباشد که با افکت های استانداردِ ایسر فضایی درام و واقعی تر را برایتان هبه ارمغان می آورد. پنل بکار برده شده در این نمایشگر از نوعِ IPS بوده است و میدان دید مناسبی در اختیارتان قرار میدهد تا افزایشِ زاویه ی دید نسبت به صفحه نمایش سبب تغییر در رنگِ تصاویر نشود.

   

  کیبورد و تاچ پد

  طراحی صفحه کلید در Nitro 5 با آنچه تابحال دیده اید تفاوت دارد، رعایت فواصل میان کلید ها و ارگونومی کیبورد آن را مناسب برای ماراتن های حساس بازی های کامپیوتری کرده است و احتمال تایپ دکمه ی اشتباه را در مراحل حساسِ بازی کاهش می دهد . در Nitro 5 نیز مانند تمام لپ تاپ های گیمینگ از نورِ پس زمینه ی قرمز استفاده شده است امّا شدّت آن در حالتِ استاندارد میباشد تا حواسِ کاربر را پرت نکند. از دیگر قابلیت های آن میتوانیم به عمقِ فشرده شدنِ هر کلید اشاره کرد که در حینِ تایپ و بازی های کامپیوتری احساسِ خوبی به کاربر القا میکند و به نیروی زیادی برای اعمالِ اوامرِ شما عزیزان نیاز ندارد. تاچ پد نیز در نهایتِ سادگی و زیبایی طراحی شده است به همراه یک حاشیه قرمز رنگ تا ناحیه ی موثر در لمس را برای شما عزیزان مشخص سازد. هیچ دکمه و یا علامتی بر روی این ناحیه ی لمسی قرار نگرفته است تا بتواند در عینِ زیبایی به تمرکزِ کاربر نیز صدمه ای وارد نکند.

   

  پورت ها و اتصالات

  خوشبختانه ایسر در این زمینه نیز سنگ تمام گذاشته است و از جدیدترین درگاه های روز با بیشترین سرعت ها بهره برده است. در لبه ی سمت چپ دستگاه پورت های USB 2.0 ، کارتخوان ، جک 3.5 میلیمتری و محل اتصال شارژر مشاهده میشود امّا تجمع باقی درگاه ها در لبه ی سمت راست به نظر میرسد بیشتر است! حضور درگاه های HDMI ، LAN ، دو پورت USB 3.0 و USb Type-C در یک سمت ممکن است دلیلی بر شلوغی کناره ی دستگاه و کاهش محیطِ کاربری باشد امّا با توجه به قابلیت های ذکر شده و مقرون به صرفه بودنِ دستگاه میتوان از معایبِ جزئی آن چشم پوشی کرد.

  کلام پایانی

  هرچه ارزان تر بهتر امّا نه به قیمت بی کیفیت بودن! این شالوده ی تفکراتِ طراحانِ سری Nitro 5 بوده است. امروزه لپ تاپی که هم قدرتمند باشد و هم مقرون به صرفه کمیاب یا حتی نایاب شمرده میشود امّا این محصول قادر است تمام این صفات را در یک کالبُد برایتان به ارمغان آورد در نتیجه اگر یک دستیار ، دوست و پشتیبانِ همیشگی میخواهید بد نیست نیم نگاهی به این لپ تاپ نیز داشته باشید.

   

 • مشخصات فیزیکی
  ابعاد
  26.75 × 266 × 390 ميلي‌متر
  وزن
  2.7 کيلوگرم
  پردازنده مرکزی
  پردازنده
  Intel
  سری پردازنده
  Core i7
  مدل پردازنده
  7700HQ
  فرکانس پردازنده
  2.80GHz up to 3.80GHz
  حافظه Cache
  6 مگابايت
  حافظه RAM
  ظرفيت حافظه RAM
  16 گيگابايت
  نوع حافظه RAM
  DDR4
  حافظه داخلي
  ظرفيت حافظه داخلی
  يک ترابايت
  نوع حافظه داخلی
  حافظه‌هاي هيبريدي
  مشخصات حافظه داخلی
  یک ترابایت هارددیسک به‌همراه 128 گیگابایت SSD از نوع PCIe
  صفحه نمایش
  اندازه صفحه نمايش
  15.6 اينچ
  نوع صفحه نمايش
  IPS LED-backlit LCD
  رزولوشن صفحه نمايش
  Full HD|1920x1080
  صفحه نمايش مات
  صفحه نمايش لمسی
  مشخصات صفحه نمايش
  ComfyView با نسبت تصویر 16:9
  گارانتی
  گارانتی
  گارانتی شرکتی معتبر ( سازگار ، آواژنگ ، گرین و ... )
  گارانتی
  پردازنده گرافیکی
  سازنده پردازنده گرافيکی
  NVIDIA
  مدل پردازنده گرافيکی
  GeForce GTX 1050 Ti GDDR5
  حافظه اختصاصی پردازنده گرافيکی
  4GB
  امکانات
  درايو نوری
  وب کم
  رزولوشن وب کم
  HD Web Camera با دو میکروفون
  مشخصات اسپيکر
  بلندگوهای استریو داخلی با فناوری Dolby Audio Premium
  کيبورد با نور پس زمينه
  مشخصات تاچ پد
  پشتیبانی از فرمان‌های چند لمسی
  حسگر اثر انگشت
  کارت خوان
  مودم
  فاقد مودم
  شبکه بی سيم Wi-Fi
  مشخصات شبکه بی سيم Wi-Fi
  802.11ac
  بلوتوث
  بلوتوث داخلي
  پورت شبکه Ethernet
  مشخصات پورت شبکه Ethernet
  10/100/1000GbE LAN
  پورت VGA
  پورت HDMI
  تعداد پورت USB 3.0
  1
  تعداد پورت USB 2.0
  2
  پورت USB Type-C
  پورت Thunderbolt
  پورت Serial
  سایر مشخصات
  طبقه‌بندی
  مخصوص بازي، کاربري مالتي‌مديا
  نوع باتری
  4 سلولي باتری لیتیوم‌یونی با ظرفیت 46 وات‌ساعت
  شارژدهی باتری
  تا 7:00 ساعت
  سيستم عامل
  توضيحات سيستم عامل
  Boot-up Linux
  امکانات دیگر
  مجهز به یک پورت USB Type-C بلوتوث نسخه 4.0
  اقلام همراه لپ تاپ
  شارژر کابل برق دفترچه راهنما
 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه