تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لپ تاپ ام اس آی مدل PE62 7RD نقره ای

MSI PE62 i7 7700HQ_RAM8_1+128SSD_Geforce GTX1050 4GB_15.6 FHD (Silver)

رنگ بندی:
EMPTY
EMPTY
معرفی محصول

لپ تاپ ام اس آی مدل PE62 7RD

از دیدِ طراحانِ کمپانی MSI سادگی یکی از لازمه های تولیدِ یک لپ تاپ بخصوص و زیبا است چرا که با این متُد میتوان محصولی متناسب برای تمامِ سلیقه های مردمانِ سخت پسند تولید کرد. لپ تاپ ام اس آی PE62 7RD یکی از سری لپتاپ های دسته ی Prestige است که در بهترین طراحی و دیزاین روانه ی بازار شد، بدنه ی این شاهزاده ی قدرتمند تماماً از پلاستیک تولید شده است و مقاومت خوبی در برابر ضربات از خود نشان میدهد علاوه بر آن قطرِ این لپ تاپ تنها 2 سانتی متر است همچنین وزنِ آن 2 کیلوگرم نیز میباشد امّا با تمامِ این تفاسیر نمیتوان PE62 را با عنوانِ یک محصول با قابلیت حمل و نقلِ آسان شناخت ، بهرحال 2 کیلوگرم هم وزنِ کمی نیست! قاب پشتی دستگاه که از فلز آلومینیوم ستخته شده و عنوانِ Prestige بر روی آن هک شده است در وهله ی اوّل توجه آن را به خود جلب میکند در نتیجه به خوبی شما را به سمتِ خود جذب میکند.

بپردازیم به یکی از نقاطِ قوّت PE62 7RD ، سخت افزار... در ابتدا باید اذعان کنیم که با خریدِ این لپ تاپ به هرنوع عملِ نرم افزاری که فکرش را بکنید میتوانید دسترسی داشته باشید و بدونِ هیچ مشکلی آن را برطرف کنید. میخواهید با لپ تاپ خود بازی کنید؟ ایرادی ندارد، میخواهید از آن در راستای اجرای طرح های گرافیکی بهره ببرید؟ مشکلی نیست ، اعمالِ محاسباتی و یا کارهای روزمره هم اخلالی در کارکردِ این شاهزاده ایجاد نمیکند! هرآنچه که شما میخواهید تنها در یک کالبُد گنجانده شده است. MSI برای تولیدِ یکی از پرطرفدارترین لپ تاپ های خود از یک پردازنده ی مرکزی با عنوانِ Intel Core i7 7700HQ بهره برده است تا توانِ پردازشی لازمه ی PE62 را به آن ببخشد ، این کمپانی همچنین در راستای جلوگیری از کُندی عملکرد و ایجاد فضای مناسب برای این پردازشگر قدرتمند آن را به یک حافظه ی رَم 8 گیگابایتی مجهز کرده است که به معنای توانایی در پردازش چند نرم افزار به طور همزمان است در نتیجه خیالتان از این بابت راحت باشد. همه ی شما علاقه مندان به بازی های کامپیوتری به خوبی میدانید که مهم ترین سخت افزار در راستای اجرای بازی های گرافیکی و سنگین پردازنده ی گرافیکی است، خوشبختانه شرکتِ NVIDIA این امر را بر عهده گرفته است و به خوبی به آن پاسخ داده است ، مجهز کردنِ PE62 به یک پردازشگر گرافیکی قدرتمندِ Geforce GTX 1050 با ظرفیتِ 4 گیگابایت این لپ تاپ زیبا را به یک گیمینگِ قدرتمند بدل کرده است امّا این تمامِ ماجرا نیست و MSI برای لپ تاپ خود یک حافظه ی 1 ترابایتی HDD و 128 گیگابایت SSD تدارک دیده است تا در کنارِ ایجادِ یک حافظه ی ذخیره سازی کافی برای شما عزیزان سرعتِ بوت شدنِ این دستگاه را نیز افزایش دهد.

در نهایت دسته ای از افراد میخواهند بهترین را در خصوص بازی های کامپیوتری داشته باشند و دسته ای دیگر میخواهند لپ تاپی زیبا داشته باشند تا توجه همه را به سمتِ خود جلب کنند، پیشنهادِ ما به شما برخوردار بودن از مزیّت های هر دو طرف است . با خریدِ PE62 یک لپ تاپ گیمینگ با ظاهری زیبا و گیرا خواهید داشت در نتیجه اگر نیاز به یک لپ تاپ همه کاره را در خود احساس میکنید وقت را طلف نکنید و هرچه سریعتر این شاهزاده ی همه کاره را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

 

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • نقد و بررسی تخصصی لپ تاپ MSI PE62 7RD

  آیا هر لپ تاپی که مخصوص بازی است صرفاً باید قطور و ظاهری نامطلوب داشته باشد؟ آیا هر لپ تاپ زیبایی را صرفاً باید جهت کارهای روزمره خریداری کنیم؟ اگر از دسته کسانی هستید که اعتقادی به این قوانین و روند های خسته کننده ندارید به شما تبریک میگوییم ، کمپانی خوش آوازه ی MSI تمامی مرز ها را درنوردیده است! سری لپ تاپ های Prestige در محصولاتِ کمپانی MSI قطعاً شما را راضی خواهند کرد، سخت افزار های خارق العاده با ظاهری مینیمال و خاص که توجه هر شخصی با هر سلیقه ای را به خود جلب کند. در ادامه یکی از این شاهزاده های جنگجو را با نام لپ تاپ MSI PE62 7RD برای شما عزیزان به طور مفصّل شرح خواهیم داد...

   

  طراحی

  از دیدِ طراحانِ کمپانی MSI سادگی یکی از لازمه های تولیدِ یک لپ تاپ بخصوص و زیبا است چرا که با این متُد میتوان محصولی متناسب برای تمامِ سلیقه های مردمانِ سخت پسند تولید کرد. لپ تاپ ام اس آی PE62 7RD یکی از سری لپتاپ های دسته ی Prestige است که در بهترین طراحی و دیزاین روانه ی بازار شد، بدنه ی این شاهزاده ی قدرتمند تماماً از پلاستیک تولید شده است و مقاومت خوبی در برابر ضربات از خود نشان میدهد علاوه بر آن قطرِ این لپ تاپ تنها 2 سانتی متر است همچنین وزنِ آن 2 کیلوگرم نیز میباشد امّا با تمامِ این تفاسیر نمیتوان PE62 را با عنوانِ یک محصول با قابلیت حمل و نقلِ آسان شناخت ، بهرحال 2 کیلوگرم هم وزنِ کمی نیست! قاب پشتی دستگاه که از فلز آلومینیوم ستخته شده و عنوانِ Prestige بر روی آن هک شده است در وهله ی اوّل توجه آن را به خود جلب میکند در نتیجه به خوبی شما را به سمتِ خود جذب میکند.

   

  سخت افزار

  بپردازیم به یکی از نقاطِ قوّت این دستگاه، سخت افزار... در ابتدا باید اذعان کنیم که با خریدِ این لپ تاپ به هرنوع عملِ نرم افزاری که فکرش را بکنید میتوانید دسترسی داشته باشید و بدونِ هیچ مشکلی آن را برطرف کنید. میخواهید با لپ تاپ خود بازی کنید؟ ایرادی ندارد، میخواهید از آن در راستای اجرای طرح های گرافیکی بهره ببرید؟ مشکلی نیست ، اعمالِ محاسباتی و یا کارهای روزمره هم اخلالی در کارکردِ این شاهزاده ایجاد نمیکند! هرآنچه که شما میخواهید تنها در یک کالبُد گنجانده شده است. MSI برای تولیدِ یکی از پرطرفدارترین لپ تاپ های خود از یک پردازنده ی مرکزی با عنوانِ Intel Core i7 7700HQ بهره برده است تا توانِ پردازشی لازمه ی PE62 7RD را به آن ببخشد ، این کمپانی همچنین در راستای جلوگیری از کُندی عملکرد و ایجاد فضای مناسب برای این پردازشگر قدرتمند آن را به یک حافظه ی رَم 8 گیگابایتی مجهز کرده است که به معنای توانایی در پردازش چند نرم افزار به طور همزمان است در نتیجه خیالتان از این بابت راحت باشد. همه ی شما علاقه مندان به بازی های کامپیوتری به خوبی میدانید که مهم ترین سخت افزار در راستای اجرای بازی های گرافیکی و سنگین پردازنده ی گرافیکی است، خوشبختانه شرکتِ NVIDIA این امر را بر عهده گرفته است و به خوبی به آن پاسخ داده است ، مجهز کردنِ PE62 به یک پردازشگر گرافیکی قدرتمندِ Geforce GTX 1050 با ظرفیتِ 4 گیگابایت این لپ تاپ زیبا را به یک گیمینگِ قدرتمند بدل کرده است امّا این تمامِ ماجرا نیست و MSI برای لپ تاپ خود یک حافظه ی 1 ترابایتی HDD و 128 گیگابایت SSD تدارک دیده است تا در کنارِ ایجادِ یک حافظه ی ذخیره سازی کافی برای شما عزیزان سرعتِ بوت شدنِ این دستگاه را نیز افزایش دهد.

   

  صفحه نمایشی به موازات واقعیت

  توان بالای گرافیکی قائدتاً حضورِ یک پشتیبان سخت افزاری خارق العاده را میطلبد تا بتواند توان نمایشی خود را به نمایش بگذارد در نتیجه MSI برای PE62 7RD یک نمایشگر با پنل IPS در نظر گرفته است تا از همگام سازی آن با توانِ گرافیکی چیپست Geforce از سرعت های بیشتر از 60 فریم بر ثانیه نیز بهره ببرد و لحظاتِ هیجان انگیز بازی های کامپیوتری را بسیار روان تر از قبل در اختیارِ شما عزیزان قرار دهد. رزولوشنِ این نمایشگر 1920.1080 است که کیفیت خوبی در میانِ لپ تاپ های گیمینگ به شمار میرود و یک روکش مات که بر روی این صفحه نمایش بکار گرفته شده قادر است در تابش مستقیمِ نورِ نیز بهترین بازدهی را برای شما عزیزان داشته باشد.

   

  کیبورد و تاچ پد

  متاسفانه اثری از شرکت Steel Series در تولیدِ کیبورد لپ تاپ های Prestige کمپانی MSI دیده نمیشود امّا باید بگوییم که زیبایی این کیبورد بخصوص با فناوری Silver Print دوچندان شده است ! نورِ پس زمینه ی چند رنگ در بدنه ی این کیبورد مشاهده نمیشود امّا به رغمِ متریال شفافی که برای کلید های PE62 در نظر گرفته شده است با نور معمولی که از پشتِ صفحه کلید مشاهده میشود جلوه ی بخصوصی برای این لپ تاپ به ارمغان می آورد و به نوعی از عنوانِ Prestige که آن را یدک میکشد به خوبی دفاع میکند!

   

   

   

   

   

   

  بلندگو و درگاه های ورودی

  بینشی همه جانبه در تک تک اجزای این محصول مشاهده میشود، این مساله سبب شده تا تمام پارامتر های ارزشمند درگیمینگ بودن و کاربری های دیگر کاملاً متعادل در این لپ تاپ رعایت شده باشد. بلندگو ها تا حدودی برای بازی های کامپیوتری و ماراتُن های حساسِ بازی طراحی شده اند، 4 بلند گو با طراحی Nahimic 2+ دقیقا در بخش جلویی لپ تاپ تعبیه شده است تا صدایی 3بعدی را به شما عزیزان منتقل کند و با کیفیت خارق العاده ای که دارد باعث میشود صدای پای دشمنانتان که از هر سمت به شما نزدیک میشوند را احساس کنید. در لبه ی لپ تاپ ام اس آی PE62 مدل 7RD پورت های ورودی زیادی مشاهده میشود و خوشبختانه MSI برای سهولت انتقال اطلاعات یک درایو نوری نیز برای آن تدارک دیده است که البته با پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمدنِ راه های سریعتر از خرید CD استفاده از آن چندان منطقی به نظر میرسد، در نهایت کار از محکم کاری عیب نمیکند! پورت های در نظر گرفته شده برای عبارتند از : کارت خوان ، درگاه Ethernet ، دو عدد درگاه USB 3.0 ، 1عدد درگاه USb 2.0 ، HDMI و درگاه USB Type-C که میتواند اطلاعاتِ شما عزیزان را با بیشترین سرعت منتقل کند.

   

  کلام آخر

  دسته ای از افراد میخواهند بهترین را در خصوص بازی های کامپیوتری داشته باشند و دسته ای دیگر میخواهند لپ تاپی زیبا داشته باشند تا توجه همه را به سمتِ خود جلب کنند، پیشنهادِ ما به شما برخوردار بودن از مزیّت های هر دو طرف است. با PE62 7RD یک لپ تاپ گیمینگ با ظاهری زیبا و گیرا خواهید داشت در نتیجه اگر نیاز به یک لپ تاپ همه کاره را در خود احساس میکنید وقت را طلف نکنید و هرچه سریعتر این شاهزاده ی همه کاره را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

   

 • مشخصات فیزیکی
  ابعاد
  29~22 × 260 × 383 میلی‌متر
  وزن
  2.2 کیلوگرم
  پردازنده مرکزی
  پردازنده
  Intel
  سری پردازنده
  Core i7
  مدل پردازنده
  7700HQ
  فرکانس پردازنده
  2.80GHz up to 3.80 GHz
  حافظه Cache
  6 مگابایت
  حافظه RAM
  ظرفيت حافظه RAM
  8 گیگابایت
  نوع حافظه RAM
  DDR4
  حافظه داخلي
  ظرفيت حافظه داخلی
  یک ترابایت
  نوع حافظه داخلی
  یک ترابایت هارددیسک به همراه 128 گیگابایت حافظه SSD از نوع NVMe
  مشخصات حافظه داخلی
  حافظه‌های هیبریدی
  صفحه نمایش
  اندازه صفحه نمايش
  15.6 اینچ
  نوع صفحه نمايش
  178°wide-view technology
  رزولوشن صفحه نمايش
  Full HD|1920x1080
  صفحه نمايش مات
  صفحه نمايش لمسی
  مشخصات صفحه نمايش
  نسبت تصویر 16:9
  گارانتی
  گارانتی
  گارانتی ماتریکس
  گارانتی
  پردازنده گرافیکی
  سازنده پردازنده گرافيکی
  NVIDIA
  مدل پردازنده گرافيکی
  GeForce GTX 1050 GDDR5
  حافظه اختصاصی پردازنده گرافيکی
  4GB
  امکانات
  درايو نوری
  وب کم
  رزولوشن وب کم
  HD type (30fps@720p)
  مشخصات اسپيکر
  چهار بلندگوی استریو داخلی ۲ وات + یک سابووفر ۳ وات
  کيبورد با نور پس زمينه
  مشخصات تاچ پد
  پشتیبانی از فرمان‌های چند لمسی
  حسگر اثر انگشت
  کارت خوان
  مودم
  فاقد مودم
  شبکه بی سيم Wi-Fi
  مشخصات شبکه بی سيم Wi-Fi
  802.11ac
  بلوتوث
  بلوتوث داخلی
  مشخصات پورت شبکه Ethernet
  10/100/1000GbE LAN
  پورت VGA
  پورت HDMI
  تعداد پورت USB 3.0
  2
  تعداد پورت USB 2.0
  1
  پورت USB Type-C
  پورت Thunderbolt
  پورت Serial
  سایر مشخصات
  طبقه‌بندی
  مخصوص بازی , کاربری مالتی‌مدیا
  نوع باتری
  6 سلولی
  شارژدهی باتری
  باتری لیتیوم-یون با ظرفیت 41 وات‌ساعت تا 4:00 ساعت
  سيستم عامل
  توضيحات سيستم عامل
  DOS
  امکانات دیگر
  بلوتوث نسخه 4.2 مجهز به یک پورت USB Type-C مجهز به یک mini-DisplayPort
  اقلام همراه لپ تاپ
  شارژر و کابل برق دفترچه راهنما
 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
EMPTY