تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لیست قیمت، خرید و مشخصات کنسول بازی

اصطلاح کنسول بازی های ویدئویی  برای دستگاه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که در اصل برای مصرف کنندگان فقط در جهت انجام بازی های ویدئویی طراحی شده است بر خلاف رایانه های شخصی که در کنار فعالیت های دیگر برای بازی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

رایانه ها معمولاً گران قیمت یا بسیار "فنی" هستند، اما کنسول بازی های ویدئویی با قیمت مناسب و برای دسترسی آسان کاربران طراحی شده اند.

کنسول بازی می تواند در انواع مختلفی عرضه شود.

کنسول بازی خانگی: دستگاه هایی هستند که عموماً به تلویزیون یا نوعی مانیتور وصل می شوند و نیاز به استفاده در مکان های ثابت دارند. نمونه های اولیه شامل Atari 2600، سیستم سرگرمی نینتندو و Sega Genesis است، در حالی که نمونه های جدیدتر شامل Paly Station 4 (پلی استیشن ۴) و Xbox One (ایکس باکس وان) می باشد.

کنسول بازی دستی (قابل حمل): دستگاه هایی هستند که به طور معمول شامل صفحه نمایش داخلی و باتری هستند به گونه ای که این محصول در هر مکانی قابل حمل می باشد. نمونه هایی از این قبیل عبارتند از: Game Boy ، PlayStation Vita ، Nintendo DS و Nintendo 3DS.

جهت خرید اینترنتی، مقایسه قیمت کنسول بازی ویدئویی را در زیر می توانید مشاهده کنید.

کدام کنسول بهتر است؟

اکثر افرادی که به دنبال خرید یک کنسول بازی هستند به دلیل مدل های متنوع معمولا گیج می شوند و در انتخاب محصول خود گمراه خواهند شد. برای انتخاب مناسب به مقاله کدام کنسول بازی بهتر است ؟ PS4 در مقابل Xbox مراجعه کنید.