تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید انگشتر الکساندریت مردانه

انگشتر الکساندریت مردانه یکی از زیباترین نوع زیورآلات مربوط به آقایان است و دلیل آن هم استفاده از سنگ الکساندریت در این انگشتر می‌باشد. این سنگ که به عنوان نگینی در این انگشتر به کار رفته است دارای رنگ‌های مختلفی است و دائما تغییر رنگ می‌دهد. اگر شما هم به قصد خرید انگشتر الکساندریت مردانه وارد این صفحه شده‌اید، بد نیست تا اطلاعاتی جزئی در مورد این سنگ گران‌بها و خواص آن به علاوه‌ی راه‌های تشخیص انگشتر الکساندریت مردانه اصل از غیر اصل آن بدانید. پس با ما همراه باشید.

این سنگ گونه‌ای از سنگ گرانبهای زمرد است که شباهت زیادی هم به آن دارد و بد نیست بدانید که سنگ بسیار نادری هم می‌باشد که به سادگی نمی‌توان آن را پیدا کرد. از اصلی ترین منابعی که می‌توانید به این سنگ گران‌بها دسترسی داشته باشید، معادنی در روسیه است. همانطور که گفتیم این سنگ دچار تغییر رنگ می‌شود و رنگ‌های گوناگون و زیبای سبز، قرمز، زرد و یا نارنجی را به شما نشان می‌دهد. دلیل این تغییر رنگ‌ها اساسا تابش طیف‌های مختلف نوری به آن است. این یعنی انگشتر الکساندریت اصل شما در زیر نور خورشید به یک رنگ و به عنوان مثال در زیر نور لامپ یا مهتابی به رنگ دیگری دیده می‌شود.

الکساندریت به دلیل داشتن یکی از برجسته ترین تغییرات رنگی در دنیای گوهرهای زینتی (زمرد در نور روز، یاقوت کبود در نور شب) شهرت زیادی دارد. این تنوع رنگ بر روی جواهرات زیبایی خاصی را ایجاد می کند. الکساندریت سنگ متولدین خرداد می‌باشد پس انگشتر الکساندریت هدیه ای مناسب برای متولدین این ماه است و همچنین در بعضی از متون به عنوان سنگ پنجاه و پنجمین سالگرد ازدواج نیز شناخته می‌شود.

راه‌های تشخیص انگشتر الکساندریت اصل

با توجه به اینکه قیمت انگشتر الکساندریت مردانه چندان پایین نیست شما باید به خوبی راه‌های تشخیص آن را دریابید تا در خرید انگشتر خود دچار مشکل نشوید. اطلاع از اصلی یا تقلبی بودن انگشتر الکساندریت مردانه کار چندان آسانی نیست و نیازمند تجربه‌ی بالا می‌باشد. مهم‌ترین نکته در مورد تشخیص این انگشتر از نمونه تقلبی آن قاعدتا قیمت آن است. شما باید از نرخ این انگشتر آگاهی داشته باشید و اگر موردی را مشاهده کردید که این انگشتر را به قیمتی ارزان به فروش می‌رسانند باید بدانید که انگشتر شما تقلبی است. دومین راه مراجعه به آزمایشگاه می‌باشد تا متخصصین نگین این انگشتر را به طور دقیق در زیر میکروسکوپ مورد بررسی قرار دهند. یکی از خصوصیات انگشتر الکسادریت اصل تغییر در رنگ آن بود که در ابتدای متن هم به آن اشاره کردیم. همین مورد می‌تواند کمک خوبی به تشخیص شما از نمونه تقلبی این انگشتر داشته باشید. 

خواص انگشتر الکساندریت مردانه

انگشتر الکساندریت مردانه اصل که در آن سنگ گران بهای الکساندریت به کار رفته است، دارای خواص بسیار زیادی هم می‌باشد. خواص این انگشتر هم برای جسم و هم برای روح انسان‌ها می‌باشد. در ادامه به برخی از این خواص به طور خلاصه اشاره می‌کنیم.

•    از اصلی‌ترین خواص این سنگ می‌توان به تاثیر مثبت آن روی درمان سرطان خون اشاره کرد
•    انگشتر الکساندریت مردانه برای دستگاه گوارش نیز بسیار مفید است
•    ناراحتی‌های قلبی را کاهش داده و از لخته شدن خون جلوگیری می‌کند
•    برای بیماری‌های پوستی و رفع جوش و عملکرد سیستم عصبی را بهبود می‌بخشد
•    باعث کاهش افسردگی و غم می‌شود
•    مانند نقره برای کنترل خشم و عصبانیت تاثیر خوبی دارد
•    خرید انگشتر الکساندریت اصل باعث می‌شود تا حافظه شما تقویت شده و تمرکزتان بالا رود

سنگ درمانی با انگشتر الکساندریت

از گوهر الکساندریت به عنوان نماد قدرت یاد می‌شود و برای فردی که انگشتر الکساندریت مردانه را در دست می‌کند به عنوان محافظ عمل خواهد کرد. در متون مختلف گفته شده گوهر الکساندریت وفاداری، صداقت و از همه مهم تر عشق را افزایش می‌هد و همچنین ناخواسته‌ها و ناسالمی را از زندگی دور کرده و موجب جذب خوشبختی می‌گردد.