تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید انگشتر ترک مردانه

انگشتر مردانه یکی از زیورآلاتی است که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. این زیور آلات در شیوه‌ها و مدل‌های گوناگونی از جمله انگشتر ترک مردانه، انگشتر عقیق مردانه، انگشتر فیروزه مردانه و غیره به فروش می‌رسند. انگشترهای ترک عموما دارای شکل‌های اسپورت و امروزی طراحی می‌شوند و اکثر جوانان و کسانی که مطابق با مد روز پیش می‌روند خریدار اینگونه انگشترها هستند. شما می‌توانید در انگشتر ترک مردانه اوج هنر و خلاقیت را مشاهده کنید، چراکه اینگونه زیورآلات با به کار رفتن فلزات گرانبهایی چون نقره در آن، دارای جذابیت بسیار زیادی هستند.

قیمت انگشتر ترک مردانه بر اساس مواد به کار رفته در آن تعیین می‌شود. به عنوان مثال انگشتر ترک مردانه با رکاب نقره و نگین‌هایی از جنس عقیق که طبق سلیقه‌ی روز تراش خورده باشد، دارای قیمت و جذابیت بسیار زیادی است. در بخش نگین و سنگ‌های به کار رفته در این نوع انگشتر معمولا ما شاهد استفاده از عقیق، کریستال، الکساندریت و فیروزه هستیم.

اگر شما هم قصد خرید انگشتر ترک مردانه را دارید باید بدانید که این نوع انگشترها دارای طرح‌ها و تنوع زیادی هستند و اکثر طرفداران آن در بین جوانان یافت می‌شوند. تراش و ساخت این انگشترها نیز مانند بسیاری از انگشترهای نقره مردانه دست ساز و ماشینی است. در بخش رکاب این انگشترها عموما طرح‌های مدرن به چشم می‌خورد که با سنگ‌ها و اشیای زینتی تزیین می‌شوند. به طور کلی شما هیچگونه طرح کلاسیک و هنری ایرانی را در این نوع انگشتر نمی‌بینید و با مقایسه آن با یک انگشتر قدیمی به خوبی متوجه تفاوت‌های آن می‌شوید.

انگشتر ترک مردانه در بخش نگین بیشتر دارای نگینی مربع شکل است تا بیضوی و نگینی که به صورت گرد برش خورده است. دلیل آن هم این است تا از شکل‌های کلاسیک دیگر انگشترها فاصله بگیرد. خواص و فواید این نوع انگشترها نیز به جنس فلز و یا نگین آن بر می‌گردد. به عنوان مثال اگر رکاب آن نقره باشد و نگین آن از فیروزه یا زمرد، هرکدام از این اشیای گرانبها خواص مخصوص به خود را دارند که در بخش انگشتر نقره مردانه و انگشتر زمرد مردانه به آن به صورت خلاصه اشاره کرده‌ایم.