تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

باتری آیفون اپل

شرکت اپل در سال ۱۹۷۶ توسط استیو جابز، استیو وزنیاك و رونالد وین در یك گاراژ تأسیس شد.کمپانی Apple به عنوان یک شرکت پیشگام در طراحی و تولید رایانه های شخصی شروع به کار کرد و امروزه این غول تکنولوژی تقریبا همه نوع کالای الکترونیکی تولید میکند، از لپ تاپ گرفته تا پلیر های قابل حمل عرضه می كند. مقر اصلی این شرکت در کوپرتینو، کالیفرنیا قرار دارد، در سال ۲۰۰۷ شرکت اپل با آیفون وارد بازار گوشی های موبایل و با iPad در سال ۲۰۱۰ وارد بازار تبلت ها شد. همانطور که می دانید آیفون یکی از پرطرفدارترین گوشی ها در جهان و ایران می باشد.

خرید باتری اصلی آیفون

آیا به دنبال خرید باتری اصلی آیفون هستید؟ امروزه با توجه محبوبیت خرید آنلاین و افزایش بسترهای خرید اینترنتی اکثر افراد برای انتخاب باتری اصلی دچار مشکل می شوند. به منظور حفظ رعایت حقوق مشتری ما در خاص باکس تمامی باتری های آیفون را با گارانتی اصالت و تعویض عرضه می کنیم و شما پس از دریافت باتری امکان تست آن را خواهید داشت.

قبل از اقدام به خرید باتری اصلی اپل لطفا مقاله راهنمای خرید باتری گوشی را مطالعه بفرمایید.توجه کنید تقریبا کلیه باتری های آیفون به دلیل شکل و ساختار خاصی که دارند باید توسط تعمیر کار مجرب تعویض شوند لطفا حدالامکان از تعویض باتری با ابزار آلات غیر تخصصی خود داری فرمایید.

قیمت باتری آیفون

خاص باکس به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش انواع باتری و فروش باتری آیفون به صورت عمده و خرده فعالیت دارد. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رفع نیاز مشتریان می باشد. از این جهت تمامی باتری های ارائه شده اصلی بوده و دارای کیفیتی عالی، ضمانت و قیمتی مناسب می باشند.