تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

باتری اپل

شرکت اپل که در سال ۱۹۷۶ توسط استیو جابز، استیو وزنیاك و رونالد وین در یك گاراژ تأسیس شد، اپل به عنوان پیشگام رایانه های شخصی شروع شد كه امروزه همه چیز را از لپ تاپ گرفته تا پخش کننده های رسانه قابل حمل عرضه می كند. مقر اصلی این شرکت در کوپرتینو، کالیفرنیا قرار دارد، در سال ۲۰۰۷ شرکت اپل با آیفون وارد بازار گوشی های موبایل و با iPad در سال ۲۰۱۰ وارد بازار تبلت ها شد. همانطور که می دانید آیفون یکی از پرطرفدارترین گوشی ها در ایران می باشد از این رو جهت سفارش لوازم جانبی و باتری های اپل شما نیازمند یک سایت معتبر می باشید.

خرید باتری اصلی اپل

آیا به دنبال خرید باتری اصلی اپل هستید؟ امروزه با توجه محبوبیت خرید آنلاین و افزایش بسترهای خرید اینترنتی اکثر افراد برای انتخاب باتری اصلی اپل دچار مشکل می شوند. به منظور حفظ رعایت حقوق مشتری ما در خاص باکس تمامی باتری های اپل را با گارانتی اصالت عرضه می کنیم و شما پس از دریافت باتری امکان تست آن را خواهید داشت.

قبل از اقدام به خرید باتری اصلی اپل لطفا مقاله راهنمای خرید باتری گوشی را مطالعه بفرمایید.

عمر باتری گوشی تلفن طی چند سال گذشته تقریبا ثابت مانده و بهبود نیافته است. به طور کلی گوشی تلفن شما یک روز شارژ را در خود نگه می دارد و اکثر افراد شب تا صبح گوشی موبایل خود را به شارژر متصل می کنند و همین امر موجب آسیب دیدن باتری گوشی می شود.

فروش اینترنتی باتری اصلی اپل

خاص باکس به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش انواع باتری اصلی موبایل اپل به صورت عمده و خرده فعالیت دارد. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رفع نیاز مشتریان می باشد. از این جهت تمامی باتری های ارائه شده اصلی بوده و دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می باشند و هم چنین وجود نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دلیل اصلی اعتبار خاص باکس می باشد.