تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید کابل شارژ هواوی

کابل شارژ هواوی که همراه با شارژر اصلی هواوی عرضه می‌شود، کاربردهای فراوانی دارد. علاوه بر شارژ کردن گوشی شما می‌توان از آن برای انتقال فایل‌های خود از گوشی به لپ تاپ یا برعکس هم استفاده کرد. اگر شما هم قصد خرید کابل شارژ جدید را دارید، در نظر داشته باشید که هنگام خرید حتما از اصالت کابل خود اطمینان حاصل فرمایید و تا حد امکان هم از برندهای آشنا مانند همین کابل شارژ اورجینال هواوی کمک بگیرید. 

کابل شارژ اصلی هواوی به شما کمک می‌کند تا با سرعت بالا و امنیت کامل باتری گوشی خود را شارژ کنید. یکی از دلایلی که باتری پس از مدتی دچار ضعف شده و یا بازدهی خود را از دست می‌دهد، استفاده از کابل و شارژر قلابی است. 

انواع کابل شارژ هواوی

کابل شارژ با توجه به طول، سرعت انتقال و تکنولوژی ساخت به انواع گوناگونی دسته‌بندی می‌شود. علاوه بر این موارد شما هنگام خرید کابل شارژ هواوی باید به درگاه مرتبط با گوشی خود نیز دقت کافی را داشته باشید. اگر از گوشی هواوی استفاده می‌کنید و کابل شارژ شما دچار مشکل شده است، بهترین انتخاب برای شما کابلی از همین برند یعنی هواوی است.

کابل‌ هواوی در اندازه‌های مختلف یک متر و بیشتر یعنی تا 2 متر هم ساخته می‌شود. علاوه بر این درگاه ارتباطی آن با توجه به گوشی از نوع میکرو USB یا تایپ C است که گونه‌ دوم از قدرت و سرعت انتقال بهتری نسبت به کابل‌های میکرو برخوردار است. در لیست زیر شما می‌توانید انواع مختلف کابل را همراه با تضمین اصالت و سلامت خریداری فرمایید.